روش‌های پرداخت

پرداخت اینترنتی

کاربران استوریکس این امکان را دارند که پرداخت خود را اینترنتی و به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق به منزله ثبت سفارش قطعی و نهایی بوده و پیامک ثبت سفارش بلافاصله برای کاربران ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع رسانی پرداخت نمی‌باشد و آماده سازی سفارش به صورت خودکار انجام می‌شود.

پرداخت آنلاین نسبت به دیگر شیوه‌های پرداخت دارای اولویت بوده و در سریع‌ترین زمان سفارش کاربران پردازش می‌شود.

برای پرداخت اینترنتی یکی از درگاه‌های پرداخت آنلاین مثل “به‌پرداخت ملت” یا “زرین پال” یا دیگر روش‌های پرداخت آنلاین را انتخاب کرده و در ادامه به درگاه مربوطه وصل شده و پرداخت خود را با وارد کردن شماره کارت 16 رقمی روی کارت، شماره CVV2، تاریخ انقضاء و رمز دوم (رمز پویای بانکی که با برنامه رمز پویای همان بانک یا با فشردن دریافت رمز پویا برای شماره موبایل ثبت شده در بانک مربوطه ارسال می‌شود) انجام دهید.

کارت به کارت، واریز به حساب

مشتریان گرامی می‌توانند هنگام ثبت سفارش این روش را جهت پرداخت صورت‌حساب خود انتخاب کنند. لازم به ذکر است جهت ثبت و پرداخت سفارشات با مبلغ بیش از 50 میلیون تومان انتخاب این روش الزامی می‌باشد.

در این روش پس از ثبت سفارش اطلاعات کامل بانکی نظیر شماره کارت، شماره حساب و شماره شبا برای کاربر نمایش داده می‌شود که پس از یادداشت آن می‌توانید جهت واریز مبلغ سفارش اقدام کنید.

لازم به ذکر است تا زمانی که وجه کامل سفارش به حساب‌های ما واریز نشده است پردازش سفارش شما انجام نخواهد شد.

در این مرحله اگر به هر دلیلی اطلاعات حساب بانکی برای شما نمایان نشود می‌توانید از اطلاعات حساب‌های بانکی زیر استفاده کرده و پس از واریز مبلغ سفارش فیش واریزی را از طریق واتساپ و یا ایمیل به آدرس storix.ir@gmail.com برای ما ارسال فرمایید و یا جهت هماهنگی با ما تماس بگیرید:

بانک ملت (پیشنهادی)

شماره کارت: 6104337322725449

شماره حساب: 4992656425

شماره شبا:

IR750120020000004992656425

به نام محمد بهمرد

بانک ملی

شماره کارت: 6037998219130928

شماره حساب: 0115747932001

شماره شبا:

IR680170000000115747932001

به نام ابراهیم بهمرد

پرداخت در محل

این امکان موقتا غیر فعال می‌باشد.

امکان انتخاب پرداخت در محل هنگام ثبت سفارش برای مشتریان استوریکس فراهم شده است و با در نظر گرفتن شرایط و مبلغ سفارش توسط کارشناسان استوریکس بررسی و برای شما ارسال می‌شود و شما می‌توانید بعد از دریافت کالا مبلغ سفارش را از طریق دستگاه کارتخوان و تمامی کارت های بانکی عضو شتاب پرداخت کنید.

لازم به ذکر است در صورتی که مبلغ سفارش شما بالاتر از 3 میلیون و جزو کالاهای حجیم و سنگین و نیز تعداد زیادی از اقلام باشد امکان پرداخت در محل وجود ندارد و این امکان فعلا فقط در شهر تهران قابل دسترسی می‌باشد.

استرداد وجه

کاربران جهت دریافت مبلغ کالای مرجوع شده یا لغو شده بایستی اطلاعات حساب بانکی خود را در پروفایل کاربری خود و یا فرم تماس با ما و یا ایمیل یا پشتیبانی واتساپ برای استوریکس ارسال نمایند و بعد از کسر هزینه های وارده به شرکت مانند کارمزد درگاه و انتقال وجه، واریز انجام خواهد شد. اطلاعات حساب بانکی باید با همان کارتی که سفارش پرداخت شده است مطابقت داشته باشد و یا اطلاعات حساب ارسالی باید به نام شخص ثبت کننده سفارش باشد.

لازم به ذکر است در صورت نیاز استوریکس می‌تواند مدارک دیگری جهت تایید هویت مشتری و شخص پرداخت کننده سفارش از کاربر درخواست کند.