روش‌های ارسال

تیپاکس و باربری

مشتریان عزیز می‌توانند هنگام ثبت سفارش از میان شیوه‌های ارسال، تیپاکس و یا باربری را در صورت وجود سرویس دهی در شهر خود انتخاب کنند. در این روش امکان ارسال سریعتر سفارش فراهم است و در بازه زمانی بیشتری (تا عصر) امکان ارسال سفارش وجود دارد.

لازم به ذکر است که هزینه ارسال سفارشات از انبار تا مبدا و مراکز باربری و تیپاکس، متغیر و به عهده مشتری بوده و هنگام ثبت سفارش به صورت نقدی از مشتری دریافت خواهد شد. همچنین کرایه از مبدا این شرکت ها تا مقصد مشتری به نسبت حجم و وزن مرسوله به صورت پس کرایه از مشتری دریافت خواهد شد.

لطفا توجه کنید که استوریکس هیچ گونه دخالت و اطلاعی در مبلغ کرایه ندارد و این مورد بستگی به مصافت مقصد مورد نظر و حجم بسته دارد و مشتری می تواند از شرکت مربوطه در شهر خود اطلاعات لازم را به دست آورد.

کاربران قبل از ثبت سفارش با این روش ارسال، باید از سرویس دهی شرکت های مذکور در شهر و یا مکان خود اطمینان حاصل کنند در غیر این صورت مشکلات پس از آن مورد توجه استوریکس نخواهد بود.

پست پیشتاز

روش ارسال با پست در صورتی توسط کاربران قابل انتخاب است که وزن بسته مورد نظر کمتر از 5 گیلوگرم و حجم بسته بزرگ و تعداد اقلام خریداری شده زیاد و حجیم نباشد.

هزینه پستی ثابت در استوریکس متغییر و در لحضه ثبت سفارش قابل نمایش است. هزینه های اضافی و طولانی بودن مسیر و وزن بسته مطابق با هزینه های شرکت پست می‌باشد و احتمال افزایش هزینه پستی بسته به شرایط منطقه و مکان مورد نظر وجود دارد.

زمان و رویه پردازش سفارش

رویه پردازش سفارش بعد از ثبت سفارش در استوریکس از زمان ثبت تا پردازش و ارسال از 24 ساعت تا 120 ساعت کاری می‌باشد که معمولا در استوریکس سفارشات مشتریان کمتر از 48 ساعت پردازش و آماده ارسال می‌شود.

در برخی از اجناس و در برخی موارد فروشنده و تامین کننده کالا احتمال دارد رویه متفاوتی و طولانی تری برای پردازش کالای خود داشته باشد که در صفحه مربوط به همان کالا این مورد قابل مشاهده توسط کاربر می‌باشد.